• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja 2024 - studia w języku polskim

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Witamy w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

 

Wybierz jedną z rekrutacji, aby zobaczyć ofertę dostępną w ramach tej rekrutacji.

 

Aby założyć konto w systemie IRK, należy wybrać opcję utwórz konto z menu u góry. 

1. Należy zapoznać się z zasadami zawartymi w klauzuli informacyjnej oraz zaakceptować je poprzez opcje "Oświadczam, że zapoznałem/am się, zrozumiałem/am i akceptuję powyższą treść" a następnie "Wyrażam zgodę".

2. Proces rejestracji wykonuje się tylko raz, następne logowania odbywają się poprzez zakładkę "zaloguj się" (za pomocą adresu e-mail i hasła).

3. Po pomyślnym utworzeniu konta należy się zalogować i wykonać kolejne kroki rejestracji.

4. Należy uzupełnić dane z zakładki "moje konto" -> "formularze osobowe":

  • podstawowe dane osobowe,
  • adres i dane kontaktowe,
  • wykształcenie,
  • dodatkowe dane osobowe,
  • zdjęcie (przed zakwalifikowaniem się do przyjęcia na studia nie ma obowiązku przesyłania zdjęcia do legitymacji elektronicznej).

5. Kandydaci na studia wprowadzają w zakładce "wykształcenie" wymagane informacje na temat szkoły lub uczelni które ukończyli lub kończą. Następnie przez opcję "Dodaj dokument" dodają odpowiedni dokument. Tegoroczni maturzyści w polu "Rok uzyskania dokumentu" powinni wpisać obecny rok oraz załączyć skan zaświadczenia szkoły o przystąpieniu do egzaminu maturalnego. Pozostałe dane należy uzupełnić po otrzymaniu dokumentu.

6. W zakładce "rekrutacja" należy zapoznać się z wachlarzem dostępnych rekrutacji. Po wybraniu interesującej nas rekrutacji, która określa formę i poziom kształcenia, można zapoznać się z ofertą kierunków studiów a następnie zapisać się na wybrany kierunek studiów.

7. Po dokonaniu wyboru rekrutacji i kierunku studiów, studia te znajdować się będą w zakładce "moje konto" -> "zgłoszenia rekrutacyjne".

8. Należy dokonać opłaty rekrutacyjnej (dane do przelewu dostępne będą w zakładce "moje konto" -> "płatności". Regulamin płatności.

9. Wszelkie informacje dotyczące przebiegu i wyników rekrutacji będą pojawiać się na indywidualnym koncie kandydata.

10. Wymagane dokumenty można wydrukować korzystając z menu [Moje konto] -> [Zgłoszenia rekrutacyjne]. Pod każdym zgłoszeniem w dolnej części znajduje się link z ikoną drukarki [Wydruk dokumentów]. Na stronie, która jest dostępna pod linkiem, znajdą się wymagane dokumenty które należy pobrać i wydrukować.

W przypadku problemów z rejestracją w systemie rekrutacyjnym wsparcia udzielają:

  • Dziekanat Wydziału Projektowego +48 32 758 78 15 
  • Dziekanat Wydziału Artystycznego +48 32 758 76 15
  • Pomoc techniczna +48 32 758 76 10